• .

  • .

  • .

  • .

Copyright 2018 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Odżywiaj się zdrowo!

Ruch to zdrowie!

Naturalne suplementy

 

 

Zdrowie jest tym czynnikiem, który daje poczucie, iż właśnie jesteśmy w najlepszym okresie naszego życia.”

 

                                                                                                                                (Franklin Pierce Adams)

 

 

Kierując się tym zdaniem postanowiliśmy stworzyć portal, który dziś oddajemy w Wasze ręce. Prezentowana strona to miejsce gdzie będziemy omawiać zasady zdrowego stylu życia, dawać wskazówki w zakresie prawidłowego odżywiania, oraz poruszać kwestie zdrowia tak fizycznego, jak i psychicznego. Nie zabraknie tutaj również wskazówek związanych z urodą, bo wszak atrakcyjność fizyczna to jedna z zalet zdrowego ciała.

 

Poradnik zdrowego stylu życia

 

Chcemy stworzyć w ramach niniejszego serwisu poradnik zdrowego stylu życia, które omawiał będzie zarówno aktywność fizyczną dobrą dla zdrowia, odpowiednią i zdrową dietę, jak też profilaktykę chorób i sposoby ich leczenia. Nie co miejsca poświęcimy również zagadnieniom dbania o urodę.

 

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy grupą ludzi związanych ze zdrowym stylem życia w różny sposób. W naszych szeregach znajduje się trener fitness, dietetyk, kosmetolog, lekarz internista, fizykoterapeuta i psycholog – to co nas łączy to zainteresowanie zdrowiem i chęć promowania zdrowego trybu życia, wśród ludzi w Polsce, a kiedyś i na całym świecie.

 

f t g m

    

mail: infomacja@solitarytrees.net

          tel: 5874-8561-87

      kontakt bezpośredni:
   Wrocław, ul. Wrzosowa 7